O nas

Pataya - Thai Restaurant & Sushi Bar

Pataya - Restauracja Sushi i kuchnia tajska. Oferujemy tylko najlepsze i najsmaczniejsze potrawy. Przyjdź i przekonaj się sam!

Jesteśmy restauracją sushi umiejscowioną w samym sercu Gliwic przy ulicy Bankowej 5 (tylko 50 m. od samego Rynku oraz Zamku Piastowskiego!), działamy od 25 czerwca 2011 r., ciesząc się z niesłabnącej popularności.

Naszą restaurację cechuje wyśmienity smak wszystkich naszych potraw, co zawdzięczamy zawsze świeżym produktom, wyszkolonej kadrze kucharzy i ich pomocników jak i zamiłowaniu do tego co robimy.

W naszej ofercie znajdą Państwo najróżniejsze odmiany i gatunki sushi, co z pewnością pozwoli zadowolić nawet najwybredniejszych smakoszy, jak i tajska kuchnia co pozwoli zasmakować Państwu potrawy z najodleglejszych krańców świata nie wyjeżdżając z miasta!

Dodatkowo oferujemy możliwość wynajęcia lokalu i zorganizowania sesji Body sushi, która staje się coraz bardziej popularną formą organizowania spotkań biznesowych, wieczorów kawalerskich lub spotkań towarzyskich.

Lokal w którym mieści się nasza restauracja został zaprojektowany tak aby zapewnić Państwu jak najwięcej wygody i prywatności, zachowując przy tym swój elegancki i orientalny styl.

Sushi bar został stworzony i umiejscowiony tak abyście mieli Państwo pełny podgląd wszystkich etapów przygotowywania sushi.

Zapraszamy wszystkich Klientów, mających ochotę na najlepsze SUSHI w mieście oraz inne pyszne dania kuchni japońskiej i tajskiej :)